| RaYnNyKu a întrebat:

Am incercat sa imi pun Counter Strike si cand dau pe el sa intru, nu merge, am laptop, windows 8 si ap jucat pe el multe jocuri ca samp, mta metin 4story, apb reloaded ziceti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| ReBeL4R0 a răspuns:

Incearca sa descarci din nou jocul si sa il reinstalezi de pe alt site. Sugestia mea:
Intra pe www.ilogicgroup.org si au ei acolo mai jos un kit pentru cs1.6 asemanator cu steam multe date extrase din steam.Bafta si spor la joc!