| Gufiii a întrebat:

Am incercat sa intru pe un joc care se joaca din sageti dar nu imi merg sagetile si nu stiu de ce tastatura e bagata ca altfel nu puteam sa scriu de ce nu merge funda! urgent

2 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Nu merg sagetile fiindca butoanele nu functioneaza sau in joc nu merg? Pai du-te la setarile jocului si inlocuieste sagetile cu alte butoane cum ar fi W(forward),A(left), D(right), S(backward).

| ciler21 a răspuns:

De obicei cauta in options si apoi in control de unde selectezi tastele de pe care sa mergi, tragi, etc
Sper ca te-am ajutat