| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat assassin creed brotherhood si am descarcat si uplay apoi mi-am facut cont pe el m-am logat si intru in joc dau pe multiplayer si imi apare "logging to server ubisoft, please wait"...
si apoi imi apare asta "you must be connected to perform this action. Return to the game launcher and login with your ubi.com account si mai departe nu stiu ce sa fac ca nu ma baga in meniu de muilti player cine sti plzzzzzzzzzzzzz sa ma ajute

"ps dau funda la raspunsu care-mi rezolva problema"

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca nu platesti pentru a primi un cod oficial de instalare nu ai dreptul sa accesezi serverele ubisoft. Tu il ai de pe net?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Atunci nu il poti accesa. Sfatul meu e sa cauti un server privat.