| TripleRRR a întrebat:

Sall. Cum pot juca Assassin Creed Brotherhood online am cont pe ubisoft il am instalat dar nu pot sa ma loghez in joc daca ma loghez pe site nu si nu pot cu launcher(cred). ajutor (FUNDA!)

1 răspuns:
| Vlad_3922 a răspuns:

Jocul e original?
Daca da posteaza un topic pe forumul de la ubisoft, daca nu atunci nu prea ai sanse sa te joci pe serverul original de la ubisoft sad incearca sa cauti pe google programe de multiplayer cum ar fi hamachi Garena si multe altele