| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat Assassin Creed Revelations si cand sa intru imi trebuie o chestie ubisoft am cautato dar nu o gasesc. Helppppp!

2 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Deci UBISOFT a luat niste masuri pentru a evita pirateria de Jocuri.Cun la alte jocur trebuie decat CD/DVD la ubisoft Pack cumparat vine si cu un cod special care il introduci atunci cand iti faci cont pe UBISOFT.com.Se mai gasesc niste jocuri ASS Crd 1.2.3 sunt pe t.o.r.r.e.n.t dar restul nu le-am cautat.A trebuit sa iau dupa mai multe situri pana sa gasesc versiunea buna.PS:daca il vrei neaparat pot sa il iei de pe.(iti trimit pe privat) dar vezi ca til ia pe parti are cam 13-14 si se ia destul de greu:Funta PLZ

| FlashGun a răspuns:

De unde sa o iau?