| dDiiana a întrebat:

Heyyy ca sa joc assassin creed, imi trebuie cont ubisoft? l-am instalat si cand l-am deschis imi zicea sa fac contul' ala...e neaparat nu se poate juca si fara cont?

8 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Merge jucat si fara contwinking

| dDiiana explică (pentru xamix):

laughing) pai cum? explica-mi nu doar imi spune...ce trebuie facut?

| xamix a răspuns (pentru dDiiana):

Pai, nu iti faci cont(contul e pentru multiplayer) si bagi crack-u si gata.

| faramatania a răspuns:

Joacă-l pe steam(aici îţi trebuie cont, dar nu e free).Eu n-am putut să joc Driver San Francisco, de exemplu.

| dDiiana explică (pentru faramatania):

Pai ce legatura are driver san francisco cu assassin creed? si cum pot sa il joc pe stream cei aia laughing)

| faramatania a răspuns:

Legătura dintre assassin's creed şi driver san francisco,este că sunt făcute de ubisoft,ambele,capisci?,iar driver-ul are nişte hibe din pornire,Eu assassin's creed am jucat fără probleme(şi fără niciun cont,nici nu există aşa ceva),dar ţi-am spus îţi poţi face cont pe steam(tot aşa o comunitate), şi poţi juca diverse jocuri, online, sau single, dar majoritatea nu sunt free.

| Alexia_Goncan_1967 a răspuns:

Nu...eu le am. iti trebuie un calculator bunwinking

| dDiiana explică (pentru Alexia_Goncan_1967):

In primul rand, daca nu aveam un pc bun, nici macar nu-mi mergea sa il instalez, deci mi-a mers sa il instalez, dar dupa ce il deschid imi cere cont...si am jocuri chiar si mai mari decat assassin creed...intelegi