| Valentin17 a întrebat:

Am instalat City car driving 1.2.2 si il joc 10-15 minute si dupa aceea imi iese din el si imi da eroarea asta "stopped working" Va rog foarte mult ajutati-ma, am cautat peste tot si nu am gasit nimic si vreau sa-l joc de 1 an si nu l-am putut juca din cauza aceasta, dau funda la cel care ma ajuta cel mai bine.Multumesc

2 răspunsuri:
| soryn1994 a răspuns:

Cauta un crack fix pentru versiunea respectiva sau o versiun mai noua

| Valentin17 explică (pentru soryn1994):

Am facut tot posibilu si asa cum ai zis tu, dar nimic, nu pot sa imi dau seama ce are, dar versiunea 3d instructor 2.0 merge sa joc cat vreau.