| Narcisk a întrebat:

Am instalat earth metin2 si imi da urmatoarea eroare http://imageshack.us/photo/my-images/695/unledlrj.png/ ziceti-mi si mie din ce cauza imi apare si cum pot sa fac ca sa mearga? dau funda [scuzati categoria e cea mai vizitata]

3 răspunsuri:
| BESTxD a răspuns:

Reinstaleaza pc-ul sau daca nu mere trebuie sa-ti iei alt pc(si eu am avut la fel si am luat alt pc si a mers)

| Maryo1991 a răspuns (pentru BESTxD):

Lol ...alt pc...wah ai auzit de reinstalare de windows

| Narcisk explică:

Si l-am dowloadat din nou reinstalat de 10 ori si tot asa imi zice sad