| donnie112 a întrebat:

Am instalat hitman absolution, intru in joc, numai ca atunci cand vreau sa incepa jocul, adica sa ma joc... ramane blocat(negru) straight face Cea mai buna explicatie primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LalaZu11 a răspuns:

Banuiesc ca s-a virusat!sad. Daca este asa, trebuie sa instalezi altul.Dar s-ar putea doar sa se fi mutat mufa de la monitor. Daca nu reusesti sa iesi cand e negru, apasa Alt+F4 si gata.Imi dai tu prima fundita?happy

| donnie112 explică (pentru LalaZu11):

Iti dau prima fundita, cu toate ca nu m-ai ajutat deloc laughing)
multumesc oricum happy

| LalaZu11 a răspuns (pentru donnie112):

Multumesc din suflet! Iti multumesc si eu! Merci!