| gabi11000 a întrebat:

Am instalat mortal kombat komplete edition al am in calculator l-am descarcat cu utore.nt si acum nu stiu cum sa-l instalez ca sa intru in el am un program numit ImgBurn in folderu cu mortal kombat cam singuru program e ala si nu stiu cum sa fac cu el ca sa-mi mearga va rog sa-mi spuneti. funda cine zice cum.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
În primul rând imaginile.iso le poți monta cu Daemon Tools spre exemplu.
ImgBurn este program excelent pentru scrierea imaginilor.iso pe CD/DVD-uri.
Poți crea un DVD bootabil foarte simplu, fără să mai setezi ceva.
În al doilea rând momentan există jocul pentru platforma XBOX 360
Mai așteaptă puțin pentru PC http://computergames.ro/......pentru-pc/