| BreckMan a întrebat:

am instaalat jocul Mortal Kombat Komplete Edition si am windows XP si as dori sa stiu ca il pot face cumva sa mearga ca atunci cand intru in joc imi da o eroare si imi zice ca am nevoie de DirectX3D 9.0C.

Daca stiti o solutie!

4 răspunsuri:
| rZv995 a răspuns:

Mortal Kombat Komplete Edition, nu este compatibil cu Windows XP doar Vista, 7 sau 8!
Ai nevoie de minim DirectX 10 ca sa-ti mearga!

| NaruToNR1 a răspuns:

Problema este că ai Windows XP. Doar pe windows Vista, 7, 8 merge Mortal Kombat Komplete Edițion, dar se poate să fie si de la placa video. Mortal kombat komplete edițion parcă merge pe o placă de minim 2 gb sau minim 4gb. Instalează-ti DirectX 10 și încearcă daca merge. Dacă nu îti merge, este de la Windows XP sau ca nai placa video de 2gb sau 4gb nu mai știu sigur. Baftă in continuare si sper să iti mearga big grin

| BreckMan explică:

Am instalat dar tot nu merge alta solutie?