| loveusa a întrebat:

Am instalat rlsp pentru fifa 08 v.2010 si am probleme cu echipamentul echipelor romanesti nu au echipamentul lor indiferent de acasa sau deplassare (esteunul verde cu portocaliu care pe fata scrie extrem) si la unele stadioane nu se vad tot la echipele romananesti la unle se vede doar terenul nu si stadionul
echipele orginale nu au nimic, (astra are un stadion ultra modern gen national arena).Ce sa fac (in afara se dezinstalez pathul)?Dau funda!

2 răspunsuri:
| theionutz112 a răspuns:

DESCARCA alt fel de rlsp 2008 v.(oricare)
si eu am avut probleme si am luat alt rlsp.
Te rog eu mult sa imi dai si mie fifa 2008 full. Uite id meu de mess:
Oxyde_93

| theionutz112 a răspuns:

Ia id meu de mess si iti voi spune: Oxyde_93