| anonim_4396 a întrebat:

Funda! care imi da un link sau pe mess un RLSP pentru fifa 2007 cu ehipele noi din 2010 ca am auzit ca este, eu am RLSP v2 pentru 2007 adica da echipele din 2007 da vr sa dea echipele din 2010 adica un ex: la steaua sa fie toti jucatori din 2010 si cu tot cu echipamen sau daca nu se poate sa dati un RLSP cu echipele romanesti in 2009 sau 2008 daca nu se poate 2010 happy mersi mult

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Iti dau doar ce exista (nu-mi cere imposibilul) :http://www.fifaromania.net/download/fisier/rlsp-2007-v2/ IAr site-ul de unde poti dawnloada mai multe despre fifa este FifaRomania.ro (e singurul). Funda?

| aumih16 a răspuns:

Wow! tu mai joci jocuri din astea! omule sunt vechi! da poate ai dreptate! mai ales daca ai un calculator naspa nasol!