| cipikaoo a întrebat:

Am instalat si eu jocul call of duty black ops 2 si imi da o eroare care zice asa: error during initialization: unhandled exception caught... imi poate zice si mie cineva care este problema ...va rog mult de tot.

7 răspunsuri:
| termopile480 a răspuns:

Da poti sa il stergi ai copiat crack dupa DVD si ala nu e bun si iti da eroare traba sa il stergi si sa bagi crack altu care e compatibil cu v jocului

| jokeru96 a răspuns:

1 instalez jocul
2 copi crakul de pe dvd an c/program file si cauti folderu "Activision" si acolo dai paste la crack
3instalez DirectX daca are
daca nu merge nici asa nu e bine crackul descarci altu depe net. nult noroc!

| cipikaoo explică (pentru jokeru96):

Mutumesc

| cipikaoo explică (pentru jokeru96):

Sal scuze k deranjez iar, sunt baiatul cu call of duty black ops 2, am copiat alt crack si am instalat si steam, acum da sa se deschida dar dupa aia ramane ecranul negru nici nu pot sal mai inchid e posibil sa nu fie bun jocul ai idee cumva?

| jokeru96 a răspuns (pentru cipikaoo):

Da este posibil sa nu fie jocul bine descarca-l depe alt sait sau o alta versiune mai bine si daca nu merge nici atunci e de la draivarele tale de la pc trebuie pe alea noi apropo ce propietati are pc tau?

| cipikaoo explică (pentru jokeru96):

Pai e un laptop Asus 15.6'' k55VD Ivy Bridge Core i7 3610QM 2. 3GHz 4GB RAM hardul de 500 GB placa video nVIDIA GeForce GT 610M 2GB, bine si are foarte multe chestii da astea sunt cele mai importante care ti le-am zis, ce zici e bun de ceva k nu il am de mult timp de vreo 3 luni si vreau sa mai aflu si parerea la altii, te poti uita pe net sa vezi ce proprietati mai are.