| costel99 a întrebat:

Am instalat si eu un joc Call of Duty World of War iar cand il aprind imi apare ecranul negru se aude dar nu imi apare imaginea ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Inseamna ca nu iti merge, daca il reinstalezi corect si iti da ecran negru din nou, incearca asa: Update placa video, update Microsoft visual library si apoi reinstall. Daca nici dupa asta nu iti merge inseamna ca windows-ul nu e compatibil cu jocul ori placa video e slaba.

1 răspuns:
| Gabriel_Haron_1997 a răspuns:

O sa il iei iar.