| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am descarcat Call of duty World at War.Caculatorul meu are tot ce ii trebuie pentru a juca CODWW. Dar cand intru in joc se aude cum incepe dar ecranul e negru!sadCe pot face sa mearga?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu ai instalat jocul cum trebuie! Cauta pe google tutorial instalare joc!

| DaftPunk a răspuns:

Nu ai placa video buna.si mie imi facea asa la unele jocuri si mi-am schimbat placa videa acum un an.
P. S. si pe mine ma cheaba gabi.

| DaftPunk a răspuns:

Nu poti sa ii faci nimic.Nu ai placa video buna.Si mie imi facea asa la unele jocuri si mi-am schimbat placa videa acum un an.
P. S. si pe mine ma cheaba gabi.

| CainePeVine a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ ca sa fii sigur, daca ai minim inseamna ca ai avut aceeasi problema ca mine.lasa-l cam 5 minute ca se incarca foarte greu