| wildlyon a întrebat:

Am instalat sims 2 si cand vreau sa il pornesc imi zice sa inserez cd-ul original. ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| SethMC a răspuns:

Bagi cracku si dupa bagi imaginea cu deamon tools si o sa mearga cred ca stii unde sa bagi cracu nu? daca nu ii dai click dreapta pe iconita de pe desktop si dai propietati si find target si acolo bagi cracku cu placere.

1 răspuns:
| FLorin22 a răspuns:

Scrie pe google download crak sims 2 il descarci il pui peste celalat si merge daca nu merge metoda lu cobr2a