| KLLO a întrebat:

Am instalat un joc de pe Steam devenit gratis timp de 24 de ore, chestia e ca vreau sa reinstalez windowsul si vreau sa intreb daca o sa mai pot sa-l descarc iar gratis avand in vedere ca acum costa bani.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca il ai in libraria steam il poti reinstala de cate ori vreihappy

| KLLO explică (pentru Wr3nch):

Il am din decembrie in Library la Games, l-am luat la oferta gratis, oferta a durat cred 24 ore. Deci logic ar trebui sa-mi permita sa -l descarc gratis de cate ori vreau?

| Wr3nch a răspuns (pentru KLLO):

Da. Atata timp cat il ai in library e al tau permanent.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa ti l instalezi de pe steam unlock daca il gasesti. Avolo sunt multe jocuri gratis si 100% fara virusi.

| Justme32 a răspuns:

Baaaahahahaha, nu ești fraier, ai curaj. Dacă ieri ţiai luat o pereche de pantofi gratis și i-ai stricat și vi ziua următoare în care pantofii nu mai sunt gratis, tu vi și întrebi dacă poți lua ceva de gratis care nu mai e gratis? Eventual ce poți face este să descarci jocul pe care îl ai și să-l pui separat. După ce rezolvi cu Windows vei avea deja jocul copiat

| EricCristian20 a răspuns:

Buna! Mai intai descarca-l complet si dupa reinstaleaza windowsul trebuie sa iti ramana salvat ca doar nu stergi steamul!
Gandeste logic daca iti cumperi un joc si dupa schimbi calculatorul ce crezi ca nu o sa mai ai jocul