| Timeeeaaaaa a întrebat:

Am jocu sims 3 pe cidiu si imi trebuie un program ca sa il deschid dar nu stiu care este cine poate sa ma ajute?happy

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Daemon tools program de montat imagini virtuale. Dupa ce il ai instalat si in bara de jos in dreapta dai click dreapta selcetezi monteaza imagine si selectezi unde ai tu sims 3. Daca ai de exemplu sims 3 cd 1.2.3.4.5 etc le inceci pe toate pana reusesti. daca nu mere baga id:alcentaurus si te ajut eu
Daca mere si esti draguta da-mi si o mica fundita happy