| vladutdobos a întrebat:

Am jocul Pro Evolution Soccer 2011(Pes 2011)downloadat, dar nu stiu sa-l instalez.Imi puteti spune va rog cum se instaleaza acest joc. I-am vazut trailer-ul si mi-a placut foarte mult! Jocul mi se pare foarte frumos!

Va multumesc din suflet pentru ajutorul acordat! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Buna.
funda laughing

1 răspuns:
| Dan2990 a răspuns:

Pai...Ar trebui sa :
1.Dezarhivezi arhivele (daca are) folosind WinRar/7-zip
2.Montezi imaginea (dublu click) cu deamon tools
3.Instalezi jocul cu serialul KWPE-9J7H-26DC-UPXH-CMWY
4.Copiezi crackul in folderul unde ai instalat jocul si ar trebui sa mearga.
P.S daca vrei sa imi trimiti linkul de unde ai downloadat PES-ul ca sa te pot ajuta mai mult.