| vladutdobos a întrebat:

Am jocul Need for Speed Undercover, dar nu stiu sa-l instalez.Imi puteti spune va rog cum se instaleaza acest joc. I-am vazut trailer-ul si mi-a placut foarte mult! Jocul mi se pare foarte frumos!

Va multumesc din suflet pentru ajutorul acordat! Ofer funda!

1 răspuns:
| MrKez a răspuns:

Poi cred ca e destul de simplu.
1.Descarci jocul si crack(sa fii sigur ca merge 100% )
2.Instalezi jocul cu Daemon Tools sau Alcohol 120% care tie mai comod
3. Dupa ce ai instalat, dai finish la install si apoi te duci la crack si day copy la crack.
4.Te duci unde ai instalat jocul
5.Si apoi day Paste tot ce iti da in Crack in folderul unde l-ai instalat
Stiu ca majoritatea jocurilor e prin metoda asta happysunt unele care e mai greu dar stiu ca la undercover e asa happy