| dinamovistul19 a întrebat:

Am jucat cu un prieten cand venea pe la mine un joc pe "Y8", se juca in 2
Detalii:Multe se petreceau la o ferma, era undeva un fermier cu o furca, si noi eram 2 jucatori si trebuia sa il batem.
Erau mai multe nivele cu diferite chestii
Aaa (La nivelul cu fermierul veneau niste vaci in fuga si trebuia sa te feresti *te urcai pe casa fermierului*)
Totul era 2D, L-am jucat pe un site unde erau jocuri la gramada. Si am jucat cu un prieten la acelasi calculator! ASDW, SAGETI. (Va roog cine stie cum se numea?)

1 răspuns:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Tot y8 sau alt y