| alexk314 a întrebat:

Caut un joc,un shooter vechi, in care din cate imi aduc aminte erau 3 personaje.unul devenea invizbil.
Imi aduc aminte niste nivele. unul erai intr-un tren si trebuia sa te grabesti ca exploda ceva.erai cu personajul invizibil.
Altul erai intr-un oras scufundat.
Dupa fiecare nivel te parasuta dintr-un avion si trebuia sa te feresti mereu de rachete.
Cum se numea?

2 răspunsuri:
| Andi86 a răspuns:

Medal of Honor Allied Assault, Pacific Assault sau Airborne. Incearca-le!

| alexk314 explică (pentru Andi86):

Salut Andi!
Nu, nu e din seria Medal of Honor.
E un joc cam la fel de vechi dar nu are o serie.e doar el si atat.