| costin95 a întrebat:

Am jucat mai demult un joc cu gangsteri (daca pot sa ii spun asa) unde apartineai de o familie parca si cand te mai intalneai pe strada cu alta familie te bateai zdravan... un detaliu pe care mi-l amintesc este ca de multe ori cand le faceai o schema arata cum ii rupi osul (imagine in raze x) aveti vreo idee cum se numea jocul? si daca tot pun intrebarea imi spuneti si jocuri asemanatoare... (ca si mafia, etc)

1 răspuns:
| Cobi24 a răspuns:

Cred ca jocul este Saints Row (are mai multe parti). Alte jocuri nu prea stiu dar poti incerca Just Cause 1, 2 sau 3 daca te tine pc-ul happy
Bafta!