| theotheodora a întrebat:

Am jucat un timp imvu dar de la el mi-au intrat virusi in pc si nu stiu ce sa mai joc imi dati va rog niste jocuri raspunsul cu cele mai multe jocuri primeste funda laughing love struck

Răspuns Câştigător
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Nu stiam ca imvu are virusi? raised eyebrows Ma rog. Daca vrei neaparat un joc de descarcat gen imvu, incearca Second Life sau Kaneva, dar daca nu vrei sa mai descarci, eu zic sa joci Miss Bimbo, Lady popular, Our World sau Super Secret [ primele doua nu sunt chiar ca imvu, dar compenseaza ].

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Meez, Heroes 2, Gta, Sims 3