| Sabin_Macovei_1998 a întrebat:

Am lag pe the forest, imi merge greu si nu pot sa tai copacei micuti care dau bete ce pot face?
Dau Funda

3 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Incearca sa mai opresti din procese sau sa schimbi setarile jocului, in mare parte pe la grafica ti-as sugera sa umbli.

| Mafiotu007 a răspuns:

The forest cere destul de mult, iti trebuie o placa video si un procesor decent ca sa iti mearga bine.O solutie ar fi sa intri la setari, si sa dai tot pe low.Succes!

| Emper a răspuns:

Iti recomand sa iti iei alta placa video (una bunicica dar nu pentru mine, la 200 RON o sa iti mearga 30 fps pe low) poti sa iei de pe mediadot, pcgarage, sau chiar de la un service de calculatoare din orasul tau! Bafa big grin