| benid a întrebat:

Am luat nfs the run de pe net si unul a fost in rusa si alele cand deschideau jocul aparea simbolul in colt dreapta sus si se invartea pana ma plictiseam. Ma puteti ajuta? Pot schimba limba rusa sau pot sa fac ceva ca sa se deschida cel cu simbolul?

2 răspunsuri:
| benid explică:

Am gasit raspunsul cei care ati luat nfs the run in rusa sau chineza etc. trebuie sa stergeti din folderul data/win32/loc toate lucrurile care nu incep cu en. sau care nu se termina cu.en. Mie mi-a mers

| Bordea_Adrian_1990 a răspuns:

Cand il instalezi dai la configuration apoi soft& components si ai acolo la prima rubrica russian/english si bifezi english.La mine a functionat.