| gabicostil a întrebat:

Buna am o problema la un joc pe nume 3D INSTRUCTOR este pe limba rusa si nu prea inteleg nimic dar cand sa incep jocul adica mi-am ales masina si harta ma scoate afara din joc si imi da o eroare ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce eroare?

| gabicostil explică (pentru CM7YRE):

Îmi da 2 mesaje Imd ți le scriu

| gabicostil explică:

Imi scrie la a doua eroare :RUNTIME ERROR program....D.intructor.PC.FULL.Game/3D instructor/practice/pdd.exe
This aplications has requested the runtime to terminate it in an unusual way please contact the aplication 's suportteam for more information.

si la prima eroare nu stiu ce scrie ca e pe rusa

| CM7YRE a răspuns (pentru gabicostil):

Runtime error vine in general de la java/c++.
Upgradeaza-ti driverul de la placa video, instaleaza java, net framework 3.5 sau alte versiuni mai mari si Microsoft visual c++ si vezi daca iti face la fel.

| gabicostil explică:

Ok mersi dar cu upgradesc placa video?

| gabicostil explică:

N-a mers nici asa