| GolopențaAdrian a întrebat:

Am luat o salvare de pe net care m-a ajutat sa am toate misiunile facute in Gta San Andreas dar cum controlez orasul?

14 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Nu stiu la ce te referi dar te pot ajuta ca si prietenul meu a facut asta.

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Ma refer cum controlez orasul in Gta San Andreas ca am luat de pe net salvarea care imi face toate msiunile indeplinite dar poti sa ma ajuti

| alexandrualind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Pai totul este controlat! Cum adica?

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Cum asa?

| alexandrualind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

La ce te referi cu controlatul orasului? Adica este ceva ciudat in el si vrei sa controlezi lucrul?

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Nu e nimic ciudat in el dar mi s-a zis ca dupa toate misiunile trebuie sa distrug alte bande si apoi sa controlez orasul

| alexandrualind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Aaaaaa.Deci nu esti obligat dar daca distrugi bandele nu mai sunt inamicii.Eu cand l-am luat erau teritoriile cucerite.Sa cuceresti teritoriile galbene sau mov trebuie sa ai provoci pe aceia si sa lupti si dupa ce ai luptat vezi ca este teritoriul tau(verde)!

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Si eu aveam teritorii verzi dar la inceput nu mi-am dat seama de ce este verde dar sunt si teritorii care nu sunt verzi si nici alta culoare

| alexandrualind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Exista teritoriile lui nimeni!big grin

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Da oricum daca mi-am luat acea salvare cu toate misiunile facute cred nu am ce sa mai fac

| alexandrualind a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Intr-adevar.Dar mie imi place mai mult sa fac misiuniile!

| GolopențaAdrian explică (pentru alexandrualind):

Bine dar eu nu mai voiam sa fac toate alea 195 de misiuni dar inainte sa iau salvarea am facut si eu misiuni dar nu multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa spui cu asta?

| GolopențaAdrian explică (pentru anonim_4396):

PAi cum controlez orasul in Gta san andreas ca am luat acea salvare si am toate misiunile facute