| CreepyBoy a întrebat:

Am luat The sims 4 si este in rusa, faza e ca as vrea sa ii schimb limba fara sa il dezinstales si chestii, am vazut pe youtube chestia cu.reg, dar nu merge, am schimbar la.reg-ul acela destinatia si alte chesti pentru ca acel ist. l-a bagat altundeva [...].
Ma puteti ajuta? Spuneti-mi direct aici sau puteti sa imi dati un link.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa descarci jocul din alta sursa. Rusii cam mereu lasa numai limba rusa si sterg celelalte limbi, astfel se mai reduce si spatiul ocupat de joc. Trebuie sa fi mai atent, sa citesti bine titlul si descrierea.

| CreepyBoy explică:

Limbile sunt la _Istaller? Alea ca... GDFBinary_en_US.dll? Pentruca le am, + ca am descarcat limbi de pe net.