| Rapyto a întrebat:

Am si eu o problema....tocmai am luat un Samsung Omnia i900 cu windows mobil si e in spaniola, nu ma puteti ajuta careva sa imi spuneti unde pot sa schimb limba?
(daca nu aveti habar va rog nu va mai dati cu parerea aiurea)
multumesc!

5 răspunsuri:
| CoxOno a răspuns:

Du-te la un Service autorizat si descarca ''caruta de bani'' sa til resofteze Doar daca ai avut Chas pentru I900, costa antretinerea, glumeam'' dar nu antelegi engleza!

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Nu poti sa schimbi limba, windows mobile are o singura limba, trebuie resoftat.

| inna13nov a răspuns:

Cam la toate telefoanele scimbarea limbii e la setari telefon. La configuración del teléfono, sau ceva de genu' (google translate laughing)) si apoi lengua big grin.

| King_Iulian_1977 a răspuns (pentru inna13nov):

I-am mai dat cuiva 1milion sa o schimbe dupa jumatate de ora sa linistit. iti dau si tie 1mil daca o schimbi tu miezule din meniu.

| Rapyto explică (pentru inna13nov):

Ce am scris mai sus?
"(daca nu aveti habar va rog nu va mai dati cu parerea aiurea)"