| anonim_4396 a întrebat:

Am lv 56 pe metin2 ro si fac misiunea cu paginiile de jurnal ale lu uriel si am ajuns la pagina cand trebuie sa bat capitan brutal. bat de cateva saptamana intruna si nu pica. si bat de mai multe ori pe zi...
Oare o sa`mi pice?

Răspuns Câştigător
| Skay a răspuns:

Incearca sa-l bati din hituri. Inainte sa dai in el mai da o data click pe misiune. Daca nu iti pica nimic nici din hit, da-i cu magii si incearca sa il omori cat mai repede. Daca nici asa nu iti merge fa un ticket la http://support.metin2.ro/. Succes!:)