| 4ndr3x a întrebat:

@metin2---am samanca lvl52 si vreau sa fac paginile uriel...ce misiuni trebuie sa fac inainte pentru a-mi da misiunea cu prima pagina?

3 răspunsuri:
| max28 a răspuns:

Pai fa-ti toate miss pe care nu leai facut ...si dupa mergi in bakra/baku... la negustor ambulant din oras acolo crd cai prima miss cu paginile sau la URIEL Fundita :X?

| 4ndr3x explică (pentru max28):

Asta stiu si eu ca e prima misiune, insa eu vreau sa fac doar paginile..si pentru asta trebuia sa fac o misiune inainte dar nu mai tin minte care

| max28 a răspuns (pentru 4ndr3x):

Imi pare rau dar nici eu nu mai tin minte...