| interzzora a întrebat:

Am mai multe conturi de stardoll care au fost superstar. vrea cineva unul? funditalove struck

Răspuns Câştigător
| DothGirl a răspuns:

Uite, baga id-ul meu de mess :andreeapunky1 si vbm. acolo. Poate te pot ajuta si cu ceva :*happy

10 răspunsuri:
| Onissy a răspuns:

Imi dai mie unul te rogkiss

| infires a răspuns:

Pleasse :X :X :X Imi dai unul de trei ani de cand joc stardoll nu am fost ss niciodata crying Pleasse happy

| Etelca a răspuns:

Te rog imi trimiti unul si mie? Paste fericit. Daca vrei sa ma vizitezi pe Stardoll ma cheama GirlBumbleBee10!

| Andra_3307 a răspuns:

Hristos a Inviat!
eu vreau!:]]
andraaaaaaaaaaa@yahoo.com:d
Paste Fericit!

| NobleHeart a răspuns:

Da,da-mi mie un cont love struck

| AlexissMla a răspuns:

Imi dai mie unul te rog? :-x

| mihuuuu a răspuns:

Da. love struck
eu vreau

| BeBeMic a răspuns:

Te rog din sufletul meu im dai si mie unul uite id meu iubita_tah_doolce@yahoo.com ma joc stardoll de ff mult tim aproape 3 ani fac luna viitoare si stiu la perfectie sa joc:X te pot ajuta cu ce vrei tu:*

| interzzora explică:

DothGirl o sa ti-l dau putin mai incolo