| vdamian67 a întrebat:

( Am mai pus intrebarea asta de o mie de ori ) de ce nu-mi merge hitman sniper challenge. Cand dau play imi zice : hitman sniper challenge has stopped working. Cum pot rezolva sa nu-mi mai apara asa? FUNDA la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Stefan988 a răspuns:

Reinstaleazal crede-ma atunci iti va merge sau daca l-ai loat dupa net nu e bun crakul si daca l-ai cumparat reinstaleazal.winking

| vdamian67 explică (pentru Stefan988):

L-am instalat si l-am dezistalat de o mie de ori. Daca vrei da-mi un link de unde pot descarca un crack bun. Daca-mi dai si merge iti dau funda.