| CosminFlo a întrebat:

Am mai pus odata intrebarea asta, sper ca de data asta sa primesc un raspuns...
Un joc MOBA gen LOL, Dota2 dar sa dureze maxim 15 minute pe meci exista?

1 răspuns:
| EusebiuPWN a răspuns:

SMITE, joci Arena/Joust. Modurile astea doua sunt scurte. O arena tine 15-18 minute maxim, Joust poate tine si 30 de minute, insa de obicei 15-20 de minute, bineinteles poate dura si 10 minute.
Cand cauti gameplay sa vezi cum e, uita-te la data, jocu a evoluat mult de cand s-a lansat.