| wrApe a întrebat:

Am mouse a4tech x747h si mousepad mp500 si as vrea sa-mi schimb mouseul cu un kinzu... Pt asta ar trebui sa schimb si mouse padu? mouse padu e in conditii foarte bune... astept pareri

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai de ce sa-l schimbi? Mousepad-ul nu are legatura electronica cu mouse-ul.

| wrApe explică (pentru Salontanul):

Ma gandeam ca ar fi mai bine daca as avea mouseul si mousepad de aceeasi firma, ma gandeam ca nu o sa mearga bine mouseul kinzu pe mousepadul a4tech, mai astept raspunsuri...