| SerjManiack a întrebat:

Salut lume! Vreau sa imi cumpar un mouse pentru Counter Strike dar nu prea sunt sigur care sa aleg. Dati-mi pareri care sa fie dintre acestea A4Tech XL-750MK, steelseries kinzu v2 pro black edition, OMEGA WEAPON MASK V2.Sau spuneti-mi voi altele pana in 150lei.Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Da,dar asta e de calitate(Logitech)...nu vei avea probleme si baterrile tin 36 luni.Eu am o gramada de colegi cu mousuri fara fir si nici unu nu s-a plans ca are lag sau altceva.

2 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

OMEGA WEAPON MASK V2 sa iti iei sau mai pune 30 lei pe langa 150 si cumpara-ti http://www.emag.ro/mouse-logitech-m525-black-910-002584/pd/E1HZDBBBM/

| SerjManiack explică (pentru roormaf12):

Stiam ca astea fara fir au putin lag.Nu mai bune sunt cele cu fir?

| roormaf12 a răspuns (pentru SerjManiack):

Da,dar asta e de calitate(Logitech)...nu vei avea probleme si baterrile tin 36 luni.Eu am o gramada de colegi cu mousuri fara fir si nici unu nu s-a plans ca are lag sau altceva.