| Bogdan_9316 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am vrut sa trimit un email. Si nu stiu ce am facut sau am apasat. Si uite c e imi apare : click pe poza : http://postimage.org/image/yqa2fx0dd/

Dau funda! Caut o rezolvare!

4 răspunsuri:
| vali1616 a răspuns:

Incearca din nou a fost doar o eroare de sistem

| Bogdan_9316 explică (pentru vali1616):

Am incercat si tot asa imi apare!

| vali1616 a răspuns (pentru Bogdan_9316):

Incear si maine! Fiind Vineri Probabil o fi incarcata reteaua de mailuri

| Bogdan_9316 explică (pentru vali1616):

Ok dar nu pot sa-mi dau seama ca imi scrie tot timpu asa : Email information invalid: Mailbox unaviabile. The server response was: 5.4.5 Daily sending quota exceeded. t44sm890724Deeo.2