| PsyhoChild a întrebat:

Am nevoie de ajutor rapid.
Mi-am instalat avg free antivirus si mi-a blockat firewall-ul si mi se iau virusi pe fiecare zi in PC si nici nu ii sterge.Pe interfata avg imi apare o eroare si nu merge sa apas nimic.Nu merge nici sa il dezinstalez. Daca incerc sa pornesc firewall-ul nu ma lasa ca este configurat de avg.Cu avg removal tool nu merge.imi bag pla in avg

1 răspuns:
| Lupu_Rafael_1981 a răspuns:

XDDDD hahahahahha gata. Nu ai decat sa iti reinstalezi windows. Daca iti descarca virusi.Nu incerca nu ai sanse mari sa reusesti cu programele free de antivirus.Decat unu cu o licenta mare.