| ashelle1234 a întrebat:

Am nevoie de niste jocuri care sa le pot juca pe calculator atunci cand nu am net,cum sunt acelea pe care le avem deja in calculator,eu din pacate le-am sters, va rog sa imi trimiteti cat mai multe jocuri care sa le pot descarca gratuit.

Dau funda celui ce imi da cele mai multe jocuri happy

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Dungeon Siege 2, Worms Armaggedon, Gta San Andreas, Neighbours from Hell 1/2/3, Fate, Assasins Creed (toate sunt offline), multe, poti cauta.

| ashelle1234 explică:

Multumesc ^-^ eu am cautat dar nu am gasit decat jocuri care trebuie cumparate.

| ashelle1234 explică:

Mersi mult dar am uitat sa mentionez ca nu vreau jocuri cu lupte sau vraji si chestii de genul asta...