| Cristina0596 a întrebat:

Am nevoie de un ajutor urgent. Cine joaca Travian si ma poate ajuta si pe mine cu o chestie? Am dus eroul din capitala, intr-un sat (nu intrebati cum am facut asta laughing habar n-am, sunt incepatoare) si acum nu mai merge sa-l intorc. Cum fac sa-l readuc in capitala? sad Imi trebuie neaparat. puppy dog eyes Funda pentru cel mai bun raspuns puppy dog eyes E urgent!

Răspuns Câştigător
| light07 a răspuns:

Eroul ala tot pe 2 a ramas waiting

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Buna. La meniul principal (unde este graul, padurile, muntii, fierul) si apare acolo: "atac (sau sprijin) asupra satului x". Dai pe el si trebuie sa scrie pe undeva: "Trimite trupe inapoi"
. Daca nu apare aia acolo inseamna ca eroul deja a ajuns in satul respectiv. Succes!

| Cristina0596 explică (pentru ThEEmperoR):

Nu prea am inteles laughing) Dar mersi oricum :*

| Cristina0596 explică (pentru light07):

Poftim, draga! Funda! Ca de cand asteptai laughing)