| anonim_4396 a întrebat:

Cineva care nu are 14 ani, deci nu are buletin a facut comanda la ceva pe okazii.ro, pe numele sau.
La primire va putea folosi CNP-ul unei persoane majore, sau va trebui sa puna neaparat CNP-ul sau?
Comanda este deja facuta. In caz ca trebuie neaparat sa puna CNP-ul ei, cum va anula comanda?
Multumesc. Astept raspuns urgent. Persoana nu mai poate sta mult aici si are nevoie de ajutor.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se cere cnp dar daca e unu mai nesigur pe el e necesar. Variaza de la om la om.

| lpavel a răspuns:

Sa aiba la ea certificatul de nastere si banii! Altceva nu conteaza...

| carmen2011 a răspuns:

Cnp-ul personal.

pentru mai multe informatii pe aceasta tema, spune-i sa sune la ei, fetele care raspund la call center sunt f dragute si-i dau toate detaliile de care are nevoie.