| Lica_Bersan_1997 a întrebat:

Am nevoie urgenta de drivere pentru; Intel(R) 82801BA/BAM AC '97 Audio Controller - 2445 si Video Controller (VGA Compatible)....Va Rog!?

(P.S. Sper ca am ales bine categoria)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra pe intel.com si gasesti acolo tot ce iti trebuie. Tie iti trebuie driverul audio si video

| Lica_Bersan_1997 explică (pentru anonim_4396):

Imi puteti da un link(pls)?

| Lica_Bersan_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot...adica imi da sa scanez, imi arata toate driverele(si cele problema)...dar nu am gasit nimic de unde sa le pot descarca(buton Download..sa.) Am nevie de ceva link de descarcare exacte pentru cele doua?! Ofer FUNDA! Cv, cv ajutor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lica_Bersan_1997):

PAi cautati tu singur driverul pe site, nu da sa scaneze el