| SmileyKoG a întrebat:

Am o adresa de email pe care nu merge sa primesc mesaje gen:de comfirmare a unui cont sau ceva de genu astasad. Miam mai facut conturi si tot na mers vreau sa stiu cum pot sa primesc mesaje pe emailsadDau funda pentru raspunsul care ma ajutahappy.

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi bai pe un cont yahoo. doar mi-am facut un cont gmail si un altul hotmail pe care pot primi mailuri de confirmare pentru forumuri, facebook, paypal, etc etc

| Cosmotel a răspuns:

Cred ca scrii adresa gresite. vezi sa nu ai gen id@ymail.com, id@yahoo.co.uk etc