| HugeLol a întrebat:

Am o intrebare, am luat spor l-am instalat si cand dau pe el scrie not found gl dau funda celui ce ma ajuta corect

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Nu iti merge pentru ca nu ai mutat cracku din folderu jocului in folderu unde l-ai instalat. Daca l-ai montat cu daemon tools da-i click dreapta apoi open si cauti cracku, il muti si ar trebui sa iti mearga. Daca nu merge inseamna ca nu e cracku bun (trebuie sa cauti altu ) sau nu ai instalat vreun program pe care ti-l cere jocu' in timpu instalarii. Funda?