| anonim_4396 a întrebat:

AM o intrebare _: de ce nu imi mai merge counter strike 1.9? folosesc windows 8 32 gb ram grafica multi hd 2tb hard disk? si joc counter strike doar pe casca virtuala oare de ce nu imi merge cand il aprind apare melodia si dupa aia dispare? astept raspunsuri big grin

2 răspunsuri:
| yonel22 a răspuns:

Joc si global ofensive asta imi merge dar eu vreau astalalt 1.9

| Grg_Maryus_1996 a răspuns:

Pai poate nu e compatibil cu casca virtuala, nu te-ai gandit ca cs 1.9 e un joc cam vechiut incearca si tu cs Global Offensive... sper ca te-am ajutat.