| Mirciulyk97 a întrebat:

Am o intrebare foarte usoara pentru unii jucatorii de Deathrun Counter Strike.Cum pot sari asa ca cei de la deathrun adica, sa imi creasca units pana la 1000 sau mai putin dar sa imi iau viteza si sa sar foarte repede ca iepurele (Bhop). va multumesc ft mult dau fundawinking

2 răspunsuri:
| silviusilviu95 a răspuns:

Ti apasat pe CTRL+space butonu ala de pe care sari si apesi pe A daca vrei sa sari in stanga si pe D daca vrei in dreapta si tot ASa si sari oleca in cerc si dupa pleci si sar si sari din ce in ce mai tare FUNDA? :d

| galactico a răspuns:

Iti trebuie un cfg de bunny-hop.El te ajuta sa faci bunny-hop-ul mult mai mare.