| SmokeBobby a întrebat:

Am o intrebare gta 4 merge pe AMD Athlon (tm)64 Processor 3200+ 2.01 GHz 1, 50 GB HDD 500 GM PLAKA VIDEO NVIDIA GT 220 1GB DDR3 MERGE?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Ar trebui sa mearga ai cerintele minime recomandate!

Minimum System Requirements
OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Duo 1. 8Ghz, AMD Athlon X2 64 2. 4Ghz
Memory: 1.5GB, 16GB Free Hard Drive Space
Video Card: 256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Recommended System Requirements
OS: Windows Vista – Service Pack 1 / XP – Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP) 2.5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

Deci da merge.Dar eu spre exemplu am cerintele mult mai bune si imi face figuri jocul in sensul ca mi se mai blocheaza.

Bafta!

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns (pentru Magnifico):

Esti orb? Tu ai vazut ce procesor are?

| Magnifico a răspuns (pentru KodrutZ):

E AMD Athlon (tm)64 Processor 3200+ 2.01 GHz si ar trebui sa fie minim de 1.8 si Intel Core Duo...

| KodrutZ a răspuns (pentru Magnifico):

E SINGLE CORE, pe cind Core Duo ala e DUAL CORE. Nu mai compara mere cu pere daca n-ai treaba, induci omul in eroare aiurea.

| Magnifico a răspuns (pentru KodrutZ):

Da mersi.

| SmokeBobby explică (pentru Magnifico):

Multi mi-au spus co sa mearga la maxim setarile acum ce sa zic

| SmokeBobby explică:

Mie multi mi-au zis co sa-mi mearga cu full setings acum ce sa mai zic

| Magnifico a răspuns (pentru SmokeBobby):

Nu cred ca la maxim dar cel putin low/medium ar fi bine daca merge si asa!

| SmokeBobby explică (pentru Magnifico):

Imi merge full totul asa ca e bine :X