| danny002 a întrebat:

Salut: sunt un mare fan al GTA 4 dar vreau sa stiu daca imi merge cu systemu pe care le am eu:
video: NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 256 mb
ram:1, 25 gb
Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 GHz
URGENTTTT DAUUUUU FUNDA LA PRIMU RASPUNS:d

Răspuns Câştigător
| frog14 a răspuns:

Sincer sa fiu nu sunt sigur dar cred ca merge pentru ca am vazut la cineva gta 4 si avea apriape la fel avea 1.5 rami placa video de 512 procesor ca al tau

1 răspuns:
| DraGfirE a răspuns:

Nu iti merge! Si eu am asemanator si nu imi merge, dar poti incerca si sa setezi la grafica low si daca iti merge in reluare jocul inseamna ca mai ai nevoie.